< Update cookies preferences > volejte: 603 163 960 - ZASTAVÁRNA DRAHÝCH KOVŮ
Jdi na obsah Jdi na menu

ZASTAVÁRNA DRAHÝCH KOVŮ

Zástavárna 5. generace s nejmodernějšími technologiemi XRF spektrometru a magnetické váhy – Bezpečnost a bezúhonnost při ocenění vašich cenností!

Výrazně předčíme zastavárny, které stále používají zastaralé metody jako buližník nebo porušení obalu při ohodnocování. V naší zastavárně vám garantujeme bezpečné a bezkontaktní ověření hodnoty vašich šperků a investičních kovů díky naší pokročilé technologii:

XRF Spektrometr:

Bezpoškozující Analýza: Žádné riziko poškrábání šperků nebo narušení investičních kovů – XRF spektrometr umožňuje přesné měření bez fyzického kontaktu.
Rychlost a Přesnost: Moderní laboratoř s XRF spektrometrem rychle a přesně určí složení kovů, což vám zaručí maximální hodnotu.

Magnetická Váha (MGV):

Bezpečné Ověření Hmotnosti: Bezkontaktní magnetická váha zajišťuje, že hmotnost je měřena bez manipulace či otřesů, což je klíčové při zachování celistvosti investičních kovů.
Eliminace Rizika Poškození: S MGV váhou není potřeba fyzického zásahu do vašich cenností, což eliminuje riziko poškození a zajišťuje jejich bezpečnost.

Díky naší nejmodernější technologii nebudete muset trpět obavami z možného poškození šperků či investičních kovů při zastavení. Navštivte nás a získejte maximální hodnotu peněz za vaše cennosti bez jakéhokoliv rizika pro jejich integritu!

 

Poslední fotografie

Facebook

Kontakt

Firma

Zlatnictví Centrum s.r.o.
K.H.Máchy 758/8
Hradec Králové 500 02
IČO:08311579

+420 603 163 960, 736 443 049 (ne telemarketingové hovory)

info@nejlepsivykupzlata.cz