Jdi na obsah Jdi na menu

investiční stříbro

nakupte investiční stříbro z první ruky za nejlepší ceny

stribro-argor-heraeus.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                    i

INVESTIČNÍ STŘÍBRO - ARGOR HERAEUS S.A. SWITZERLAND

slitky o váze:1g, 5g, 10g, 20g, 31,1g, 50g, 100g, 250g, 500g, 1000g, 5000g

 pro více informací či  objednávky volejte na tel /+420 603 163 960 

( zdroj: Argor Heraeus S.A. )

STŘÍBRO JAKO ALTERNATIVNÍ INVESTICE...

Přestože je stříbro používáno zejména v průmyslové výrobě, má nezanedbatelný význam i jako investice. Zejména když cena zlata prochází výraznými výkyvy.

Jaké jsou výhody stříbra jako investičního nástroje? Zejména je cenově výhodnější než zlato. Jeho cena je ve srovnání se zlatem přece jenom stabilnější, i když i stříbro prochází cenovými výkyvy. Stříbrné předměty lze také lépe než zlato směnit za hotovost – není třeba tak velká hotovost. Podobně jako další drahé kovy je i stříbro způsobem ochrany před inflací a nástrojem diverzifikace investorského portfolia. Z těchto důvodů zájem o investování do stříbra roste, zejména u právnických osob.

Možná investice do stříbra může mít několik podob. Tradiční je již investice do stříbrných šperků. Velká část investorů se také orientuje na stříbrné mince a medaile, které vedle své ceny kovu získávají také na sběratelské hodnotě. Stranou také rozhodně nezůstávají ani investice do stříbrných destiček a uzančních slitků.

Ani investice do stříbra se ze strany investora neobejde bez výrazné míry opatrnosti. Základem je najít spolehlivého obchodního partnera, který má dobrou pověst, je vybaven příslušnými certifikáty. Měl by být také schopný odkoupit stříbrné předměty zpět. A samozřejmě základní nutností je možnost ještě před koupí dané předměty vidět.

Z výše uvedených důvodů tak může být investice do stříbra vhodnou alternativou na doplnění svého investičního portfolia.

( zdroj: kitco.cz )

 

Poslední fotografie

Facebook

Kontakt

Firma

Zlatnictví Centrum s.r.o.
K.H.Máchy 758/8
Hradec Králové 500 02
IČO:08311579

603 163 960, 736 443 049

info@nejlepsivykupzlata.cz